Wyprzedaże

Jak nie zbankrutować podczas wyprzedaży?

Wyprzedaż, Święta Bożego Narodzenia
Spódnica, buty, a może nowa torebka? Nieraz idąc do sklepu popadamy w manię kupowania. Dodatkowo nie pomagają nam wciąż pojawiające się wyprzedaże, które na każdym kroku kuszą okazyjnymi cenami. O tym jak nie zbankrutować oraz nie popaść w pętlę zadłużenia w czasie poświątecznych przecen radzą eksperci.

Szaleństwo wyprzedaży w Tosca Blu

torebka
Chcesz kupić modną, włoską torebkę? Skorzystaj z sezonowych wyprzedaży w tosca blu. Już od 1 lipca w warszawskim butiku ruszają atrakcyjne obniżki.

Szafobranie z „Miastem Kobiet”

moda damska
Shopping w okresie wyprzedaży, zakupy w lumpeksach, przerabianie starych ubrań – to tylko niektóre z kobiecych pomysłów na to, jak w tani sposób zdobyć nowe i oryginalne ciuchy.

Okazuje się, że przy odrobinie inwencji można połączyć przyjemne… z jeszcze przyjemniejszym! Jak? Receptą jest swap party czyli impreza, na której można wymienić niepotrzebne, zalegające w szafie rzeczy na coś ładnego, a przy okazji zawrzeć nowe, interesujące znajomości.

Kupuj mądrze na wyprzedaży

torebka
Zanim wpadniemy w wir szalonych wyprzedaży, rozważmy z których okazji naprawdę warto skorzystać i czy zakupione rzeczy przydadzą nam się na dłużej niż jeden sezon.

Szał zimowych wyprzedaży

wyprzedaż big star
Od kilku dni, w całym kraju, zima prezentuje się w pełnej okazałości . Mimo swojego niepowtarzalnego uroku, przykryte białym puchem krajobrazy zachwycają a mroźna aura dostarcza radości, jedynie tym, którzy są odpowiednio przygotowani do niskich temperatur .